Duhla - eleganckie sukienki wizytowe

    Sklep internetowy z odzieżą damską marki Duhla oferuje głównie sukienki midi, rozkloszowane, trapezowe z kontrafałdą oraz w kształcie litery A - eleganckie sukienki dzienne, wizytowe oraz koktajlowe, idealne do pracy, jak i na wieczorne wyjścia.

 

 

Czas i koszty transportu
  • Paczki staramy się wysyłać od 3 do 14 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty na konto. Jeżeli jednak zamówiony produkt jest na stanie, z reguły jest wysyłany zaraz po dokonaniu wpłaty.
  • Mając na uwadze fakt, że projekty marki Duhla nie stanowią produkcji masowej, należy pamiętać, że w okresach natężonej sprzedaży może się zdarzyć, że realizacja zamówień może się wydłużyć z powodu braków magazynowych i konieczności doszycia. O zaistniałej, wyjątkowej sytuacji klient zostanie niezwłocznie poinformowany mailowo.
  • Na terenie Polski przesyłki realizowane są przez firmę kurierską lub Pocztę Polską. Do ceny zakupu należy doliczyć: 14,99 PLN w przypadku przesyłki kurierskiej lub 12 PLN w przypadku Poczty Polskiej. Do pozostałych krajów przesyłki realizowane są poprzez Pocztę Polską. W tym przypadku do ceny zakupu należy doliczyć równowartość 60 PLN.
  • Zamówiony towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu, jako adres dostawy.
  • Nieodebranie przesyłki i zwrot paczki do nadawcy skutkuje obciążeniem Klienta kosztami ponownego jej wysłania lub rozwiązaniem umowy.
  • W momencie odbioru towaru klient powinien w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na stan zewnętrzny doręczonej przesyłki. W przypadku stwierdzenia widocznych uszkodzeń mechanicznych lub innych niepokojących zastrzeżeń, co do stanu opakowania klient powinien zdecydowanie odmówić przyjęcia przesyłki. W przypadku jakichkolwiek uwag, co do stanu oraz kompletności odbieranego towaru należy bezwzględnie sporządzić protokół szkody. Niezbędnymi drukami dysponuje doręczyciel, który ma jednocześnie obowiązek poświadczyć stwierdzone nieprawidłowości. W protokole należy wpisać datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub braków towaru i opakowania, a następnie podpisany protokół przesłać do Sklepu na adres do korespondencji i/lub na adres do kontaktu mailowego.
Tabela rozmiarów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl